Praca

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Technolog Konstruktor

         Wymagania:
         Wykształcenie wyższe techniczne ( kierunki mechaniczne lub elektromechaniczne ).
         Predyspozycje i zainteresowania w zakresie projektowania z wykorzystaniem programów CAD.
         Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
         Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
         Doświadczenie na podobnym stanowisku.

         Zakres obowiązków :
         Opracowywanie dokumentacji technologicznej i nadzór nad jej stosowanej.
         Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania i nadzór nad wykonawstwem
         przyrządów.
         Kompleksowe zabezpieczenie technologicznego przygotowania produkcji i nadzorowanie
         zgodności procesu produkcyjnego z założeniami technologicznymi i wymaganiami systemu
         zapewnienia jakości.
         Optymalizacja procesu produkcyjnego.

Osoby zainteresowane pracą w naszym Przedsiębiorstwie proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego
na adres firmy lub e-mail:  sekretariat@elsit.pl

Szybki kontakt

+(32) 279 20 95
biuro@elsit.pl