O firmie

Przedsiębiorstwo Elsit Sp. z o.o. w Gliwicach powstało w 1992 roku i od początku swojej działalności zajmuję się produkcją podzespołów indukcyjnych, a także szerokiej gamy elementów elektronicznych.
W 1996 roku Firma przeniosła się do nowej własnej siedziby, gdzie wybudowano budynek biurowy oraz hale produkcyjne i magazynowe o łącznej powierzchni 3500 m2.

Specjalizujemy się w produkcji elementów uzwajalnych przy zastosowaniu drutów o średnicy od fi 0,025mm do fi 0,71mm. Aktualnie wytwarzamy ponad 12 milionów sztuk produktów rocznie dla odbiorców zarówno krajowych jai i zagranicznych. W trakcie blisko 25 lat działalności zyskaliśmy uznanie u naszych odbiorców i jesteśmy postrzegani jako rzetelny oraz solidny partner.

Firma posiada bogate doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na projekty inwestycyjne, doradcze oraz związane ze wzrostem innowacyjności przedsiębiorstwa.

W celu zapewnienia skuteczności realizacji polityki jakości, w roku 2002 wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008 w zakresie „produkcji elementów indukcyjnych rdzeniowych i bezrdzeniowych, montaż podzespołów elektronicznych i elektrotechnicznych oraz usługi w tych branżach” wydany przez TŰV.